3R PRO: relacja, regulacja rozwój – kurs online dla specjalistów

Kurs dla profesjonalistów zawiera także wszystkie elementy kursu dla rodziców.

O kursie dla profesjonalistów

Wspieranie w budowaniu relacji i w regulacji to sedno rodzicielstwo bliskości. Praca specjalisty z dzieckiem bazuje na relacji. Praca specjalisty, którą wykonuje on razem z rodzicem, także dzieje się w przestrzeni relacji. Sposób wchodzenia w kontakt z osobą, która zgłasza się po wsparcie to bardzo istotne narzędzie, bo bycia w relacji uczy się poprzez żywe doświadczenie. To dla nas ważne, żeby wiedza o budowaniu relacji i o wspieraniu procesów regulacyjnych trafiała nie tylko do rodziców, ale żeby było też coraz więcej osób, które mogą dawać tym rodzicom wsparcie. 

Specjalistom chcemy dać coś ponad tę wiedzę, którą oferujemy rodzicom – spojrzenie z metapoziomu, wiedzę o systemie rodzinnym, analizę trudnych sytuacji. Poza materiałami filmowymi planujemy też spotkania webinarowe. Chcemy stworzyć w ten sposób stworzyć przestrzeń do rozmowy o sytuacjach, które niosą wyzwanie, w których specjalista może sam czuć się bezradny, albo potrzebować dodatkowego spojrzenia, by zadbać o siebie i móc kogoś wesprzeć.

Agnieszka Stein

Jestem psychologiem i autorką książek dla rodziców. Od 1999 roku udzielam indywidualnych konsultacji w sytuacjach wątpliwości wychowawczych, pomagam w rozpoznawaniu wyzwań rozwojowych i podpowiada, jak wspierać dzieci przechodzące przez różne trudne dla nich sytuacje. Wspieram psychologów, terapeutów i nauczycieli w ich relacjach z dziećmi i rodzicami. Prowadzę warsztaty, superwizje i konsultacje. Pracuję w Bliskim Miejscu w Warszawie.

3R PRO: relacja, regulacja rozwój – kurs online dla specjalistów
3R PRO: relacja, regulacja rozwój – kurs online dla specjalistów

Gosia Stańczyk

Jestem psychologiem, mamą trojga dzieci. Wspieram rodziców i nauczycieli w poszukiwaniu wiedzy, narzędzi i sposobów na satysfakcjonujący, oparty na szacunku kontakt z dziećmi. Udzielam konsultacji psychologicznych w Bliskim Miejscu w Warszawie, prowadzę warsztaty dla rodziców, webinaria i superwizyjne spotkania dla nauczycieli. Piszę blog poświęcony sprawom rodzicielstwa i rozwoju: www.gosiastanczyk.pl

Bartek Stańczyk

Storzyłem kurs od strony technicznej, starając się uczynić korzystanie z niego najprostszym, jak to możliwe. Będę dostarczał Wam treści i dbał o „komfort techniczny” Uczestników i Prowadzących. Możecie kierować do mnie pytania i wątpliwości, dotyczące kwestii organizacyjnych i technologicznych, pisząc na adres: bartek@rb-pro.pl . 

3R PRO: relacja, regulacja rozwój – kurs online dla specjalistów

Organizacja kursu

 • Harmonogram:
  • Kurs trwa od 9.11.2020 do 29.11.2020
  • Webinarium dla rodziców odbędzie się 18.11.2020 o 21:00
  • Webinarium dla profesjonalistów odbędzie się w piątek 27.11.2020 o 21:00
 • Filmy. Oprócz 7 filmów dla rodziców, przygotowaliśmy 4 dodatkowe filmy dla profesjonalistów.
 • Webinarium. 27.11 o godzinie 21:00 odbędzie się webinarium dla profesjonalistów.
 • Ważną częścią kursu jest webinarium Q&A dla profesjonalistów, na którym będzie można uzyskać odpowiedzi na swoje pytania.
 • Webinarium „O budowaniu odporności psychicznej”. Uczestnicy kursu przez cały czas jego trwania i pół roku po zakończeniu będą mieli też dostęp do otwartego webinarium, które promuje kurs 3R.

Kurs online

Dlaczego taka forma?

Kursy online to nowoczesna metoda nabywania wiedzy i umiejętności w swoim tempie. Lekcje można odtwarzać w dowolnym dla siebie czasie i miejscu. Do nagrań można także wrócić, jeśli jest potrzeba powtórki materiału. 

Dodatkowe lekcje wideo

4 lekcji w formie wideo
+ dostęp w wersji audio do słuchania (mp3)

Webinarium Q&A

Dodatkowe webinarium na żywo dla profesjonalistów

Program kursu (lekcje pro)

Lekcja PRO 1

Systemowe spojrzenie na rodzinę.

Lekcja PRO 2

O wspieraniu rodziców, którzy mają mało zasobów.

Lekcja PRO 3

O wspieraniu ludzi w konflikcie.

Lekcja PRO 4

Jak wspierać rodziny dzieci, które mają kłopot z regulacją emocjonalną.

Webinarium PRO

Q&A

FAQ - najczęściej zadawane pytania

wszystkie elementy kursu dla RODZICÓW
4 dodatkowe lekcje PRO
dodatkowe webinarium LIVE dla PRO
wersje audio lekcji (mp3)
Cena: 399 zł

 

 

 

 

 

.