Copy of 3r

Bezpłatne webinarium PRO

Jeśli jesteś osobą pracującą z rodzicami lub dziećmi, zapraszamy na bezpłatne webinarium “Relacja, regulacja i rozwój u dzieci ze specjalnymi potrzebami”, które odbędzie się w czwartek 10.10.2019

Kurs dla profesjonalistów zawiera także wszystkie elementy kursu dla rodziców.

O kursie dla profesjonalistów

Wspieranie w budowaniu relacji i w regulacji to sedno rodzicielstwo bliskości. Praca specjalisty z dzieckiem bazuje na relacji. Praca specjalisty, którą wykonuje on razem z rodzicem, także dzieje się w przestrzeni relacji. Sposób wchodzenia w kontakt z osobą, która zgłasza się po wsparcie to bardzo istotne narzędzie, bo bycia w relacji uczy się poprzez żywe doświadczenie. To dla nas ważne, żeby wiedza o budowaniu relacji i o wspieraniu procesów regulacyjnych trafiała nie tylko do rodziców, ale żeby było też coraz więcej osób, które mogą dawać tym rodzicom wsparcie. 

Specjalistom chcemy dać coś ponad tę wiedzę, którą oferujemy rodzicom – spojrzenie z metapoziomu, wiedzę o systemie rodzinnym, analizę trudnych sytuacji. Chcemy stworzyć przestrzeń do rozmowy o sytuacjach, które niosą wyzwanie, w których specjalista może sam czuć się bezradny, albo potrzebować dodatkowe spojrzenia, by zadbać o siebie i móc kogoś wesprzeć. Specjaliści też potrzebują wioski, ten kurs jest jednym z elementów takiej wioski i przyczyniania się do budowania tej wspólnoty.

Agnieszka Stein

Jestem psychologiem i autorką książek dla rodziców. Od 1999 roku udzielam indywidualnych konsultacji w sytuacjach wątpliwości wychowawczych, pomagam w rozpoznawaniu wyzwań rozwojowych i podpowiada, jak wspierać dzieci przechodzące przez różne trudne dla nich sytuacje. Wspieram psychologów, terapeutów i nauczycieli w ich relacjach z dziećmi i rodzicami. Prowadzę warsztaty, superwizje i konsultacje. Pracuję w Bliskim Miejscu w Warszawie.

AS 569 1
gosiastanczyk

Gosia Stańczyk

Jestem psychologiem, mamą trojga dzieci. Wspieram rodziców i nauczycieli w poszukiwaniu wiedzy, narzędzi i sposobów na satysfakcjonujący, oparty na szacunku kontakt z dziećmi. Udzielam konsultacji psychologicznych w Bliskim Miejscu w Warszawie, prowadzę warsztaty dla rodziców, webinaria i superwizyjne spotkania dla nauczycieli. Piszę blog poświęcony sprawom rodzicielstwa i rozwoju: www.gosiastanczyk.pl

Bartek Stańczyk

Storzyłem kurs od strony technicznej, starając się uczynić korzystanie z niego najprostszym, jak to możliwe. Będę dostarczał Wam treści i dbał o „komfort techniczny” Uczestników i Prowadzących. Możecie kierować do mnie pytania i wątpliwości, dotyczące kwestii organizacyjnych i technologicznych, pisząc na adres: bartek@rb-pro.pl . 

10661790_10152507867253722_1200394902554814559_o

Organizacja kursu

  • Harmonogram:
    • Kurs trwa od 14.10.2019 do 27.11.2019 (najpierw część dla rodziców i profesjonalistów w październiku, potem część adresowana wyłącznie do profesjonalistów w listopadzie)
    • Webinarium dla rodziców (o dbaniu o siebie) odbędzie się w sobotę 19.10.2019 o 21:00
    • Webinarium dla profesjonalistów odbędzie się w sobotę 16.11.2019 o 21:00
  • Filmy. Oprócz 7 filmów dla rodziców, przygotowaliśmy 4 dodatkowe filmy dla profesjonalistów.
  • Webinarium. 16.11 o godzinie 21:00 odbędzie się webinarium dla profesjonalistów.
  • Grupa. Ważną częścią kursu jest grupa na Facebooku dla profesjonalistów, w której będziecie mogli wymieniać się doświadczeniami i zadawać pytania. 

Kurs online

Dlaczego taka forma?

Kursy online to nowoczesna metoda nabywania wiedzy i umiejętności w swoim tempie. Lekcje można odtwarzać w dowolnym dla siebie czasie i miejscu. Do nagrań można także wrócić, jeśli jest potrzeba powtórki materiału. 

Dodatkowe lekcje wideo

4 lekcji w formie wideo
+ dostęp w wersji audio do słuchania (mp3)

Webinarium

Dodatkowe webinarium na żywo dla profesjonalistów

Grupa FB

Zamknięta grupa dla profesjonalistów na FB

Program kursu (lekcje pro)

Lekcja PRO 1

Systemowe spojrzenie na rodzinę.

Lekcja PRO 2

O wspieraniu rodziców, którzy mają mało zasobów.

Lekcja PRO 3

O wspieraniu ludzi w konflikcie.

Lekcja PRO 4

Jak wspierać rodziny dzieci, które mają kłopot z regulacją emocjonalną.

Webinarium PRO

O rozwoju specjalistów (formy rozwoju, szkolenia, superwizja, terapia, wioska).

FAQ - najczęściej zadawane pytania

wszystkie elementy kursu dla RODZICÓW
4 dodatkowe lekcje PRO
dodatkowe webinarium LIVE dla PRO
wersje audio lekcji (mp3)
Zamknięta grupa dla profesjonalistów na FB
Cena: 399 zł

 

 

 

 

 

.